• ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

  ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

  Pomagamy, jak zawsze :)

  Kochani, dnia 10.10.2018 odbyły się spotkania informacyjne przy ul. Libelta 4 oraz przy Marcinkowskiego 26, w budynkach CKZiU na temat akcji, która rok rocznie odbywa się w naszej szkole – rejestracji potencjalnych dawców szpiku, organizowanej przez Fundację Przeciwko Leukemii. Pan Jacek Baczyński spotkał się z pełnoletnią młodzieżą i opowiedział o działalności fundacji, która nie tylko kompleksowo zajmuje się chorymi i ich rodzinami, ale też  prowadzi działalność edukacyjną – propaguje wiedzę na temat nowotworów krwi i sposobów ich leczenia. Nasi uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób mogą zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego. Niektórzy z nich czekali na tę decyzję z niecierpliwością.

  W czwartek 18.10.2018 r. w Technikum nr 1 na Libelta 4 w godzinach miedzy 9.00 a 14.00 odbędzie się rejestracja, na którą zapraszamy pełnoletnich uczniów. 

  Będę  na Was czekała, jak zawsze. Daria Woźniak.

 • Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich !!

  Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich !!

  Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich

  W naszej szkole zaczęła funkcjonować „Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich” za pośrednictwem, której każdy uczeń może zgłaszać sformułowane pisemnie wnioski, uwagi i propozycje.

   Skrzynka znajduje się na szkolnym korytarzu. Zachęcamy Was do umieszczania w skrzynce propozycji, sugestii, inicjatyw, które warto przeprowadzić w szkole. Każdy list powinien być podpisany przez nadawcę, listy anonimowe, pisane dla żartu, wulgarne i obraźliwe nie będą brane pod uwagę.  Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej. Serdecznie prosimy o rozsądną i przemyślaną korespondencję. Czekamy na Wasz głos!

  Procedura zgłaszania inicjatyw i pomysłów uczniowskich

  1. Każdy uczeń ma prawo zgłaszać inicjatywę.
  2. W celu zgłoszenia inicjatywy należy spisać ją na kartce i wraz z podpisem wrzucić do skrzynki („Inicjatywy  i pomysły uczniowskie”).
  3. Skrzynka będzie opróżniana systematycznie przez opiekuna SU/pedagoga szkolnego i Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Jeśli inicjatywa zyska zainteresowanie, podjęte zostaną kroki w celu jej wdrożenia.
  4. Na Wasze pomysły, propozycje, pytania i sugestie odpowiadać będziemy osobiście lub pisemnie na tablicy ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego.
  5. Nie ma problemów ważnych i nieważnych – możesz pisać w każdej sprawie, która jest dla Ciebie trudna.
  6. Inicjatywy, które nie zdążą być zrealizowane w danym roku szkolnym lub będą już w trakcie realizacji, Zarząd SU przekazuje nowemu Zarządowi SU.
 • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Akademia z okazji Dnia Nauczyciela 
  Piękne życzenia dla Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników szkoły od naszych cudownych uczniów ... dużo zdrówka i szczęścia, radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych oraz samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy

  Dziękujemy uczniom za życzenia, kwiaty i przygotowanie pięknej akademii J

 • EWALUACJA ZEWNĘTRZNA PROBLEMOWA w TECHNIKUM NR 1, TECHNIKUM NR 2 i BSIst

                      O G Ł O S Z E N I E

  W dniach od 17.10.2018r. do 24.10.2018r. odbędzie się ewaluacja zewnętrzna problemowa, przeprowadzona w T. nr 1, T. nr 2 i BSIst. 
  w Międzyrzeczu w zakresie:

  TECHNIKUM NR 1 i NR 2

  „ Procesy są zorganizowane w sposób sprzyjający  uczeniu się”

  BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia

   „ Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej”

  „Uczniowie są aktywni”

  „Szkoła współpracuje ze środowiskiem lokalnym na rzecz  wzajemnego rozwoju”

   W trakcie ewaluacji prowadzonej przez wizytatorów Lubuskiego Kuratorium Oświaty w Gorzowie przeprowadzane będą  ankiety z uczniami, rodzicami, nauczycielami, dyrektorem szkoły. Będą również obserwowane lekcje, wywiady z nauczycielami, uczniami, pracownikami niepedagogicznymi, dyrektorem. Analizie podlegać będzie także dokumentacja szkolna.  

 • UWAGA UCZNIOWIE !!

  UWAGA UCZNIOWIE !!

   KONKURS

  WIEDZY O PRAWIE PRACY i BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

  „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

  Edycja VI

   

  Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

  Etap szkolny odbędzie się w listopadzie i każdy uczestnik rozwiąże test składający się z 25 pytań zamkniętych. Najlepszy uczeń weźmie udział w etapie wojewódzkim konkursu , który odbędzie się w Gorzowie Wlkp. w lutym 2019 r.

  Wszelkie informacje i materiały dydaktyczne są dostępne u doradcy zawodowego                                                           p. U. Tkaczyk – sala 10.a

 • UWAGA, UWAGA!!

  Konkurs Zawodoznawczy

  na

  FILM PROMUJACY SZKOŁĘ 

  Konkurs współfinansowany przez Unię Europejską.

  Nagraj krótki film o naszej szkole – zdobądź cenne nagrody!!!

  Wszelkie informacje u doradcy zawodowego p. U. Tkaczyk- sala 10.a

  Zgłoszenie deklaracji uczestniczenia w konkursie do dnia 29 października 2018 r.

 • REJESTRACJA DO 17 EDYCJI SZKOLNEJ INTERNETOWEJ GRY GIEŁDOWEJ!!

  REJESTRACJA DO 17 EDYCJI SZKOLNEJ INTERNETOWEJ GRY GIEŁDOWEJ!!

  Ruszyła rejestracja do 17 edycji  Szkolnej Internetowej Gry  Giełdowej. Szkoła  i zespoły zostały już zarejestrowane. Uczniowie, którzy zgłosili się do gry mogą już  zakładać własne konta-wybrać szkołę, nauczyciela oraz zespół ( https://sigg.gpw.pl/).Rejestracja potrwa do 20.10.18. – więc jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś (zdecydowałaś) to do dzieła! Wszystkich chętnych zapraszam do sali 10a – Urszula Tkaczyk , doradca zawodowy.
  Czekają atrakcyjne nagrody !!

   

 • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Niepodległości zorganizowany w ramach Obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Niepodległości zorganizowany w ramach Obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

  Jedną z form uczczenia 100 lecia odzyskania niepodległości było zorganizowanie przez CKZiU w Międzyrzeczu Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Niepodległości. Organizator zaprosił do udziału drużyny z 2 szkół tj: Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bobowicku. Centrum reprezentowały 2 drużyny: Technikum numer 1 i Technikum numer 2 wraz z Zasadniczą Szkołą Zawodową. I właśnie uczniowie uczęszczający do szkoły przy ulicy Marcinkowskiego 26 wygrali turniej pokonując „Ogólniak” 1-0, drużynę z Bobowicka 2-0 i remisując z Technikum numer 1 1-1. Przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Karol Stępień ( ZSCKR Bobowicko), najlepszym bramkarzem Kacper Dylejko ( ZSCKR Bobowicko) . Gratulujemy.

 • Mistrzostwa Powiatu w Stafetowych Biegach Przełajowych

  Mistrzostwa Powiatu w Stafetowych Biegach Przełajowych

  Uczniowie CKZiU w Międzyrzeczu znów najlepsi

   w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

   

            Reprezentacja chłopców CKZiU w Międzyrzeczu w składzie: Kamil Fornalik, Krzysztof Sikorski, Piotr Szymkowiak, Sebastian Szik, Damian Rybarczyk, Maciej Głuszczuk, Mateusz Wiaderek, Łukasz Dziubiński, Bartosz Środa po kapitalnym biegu obroniła tytuł mistrza powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych i 04.10. 2018 roku będzie reprezentowała naszą szkołę na mistrzostwach województwa w Babimoście. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 • Narodowe Czytanie - Międzyrzecz 2018 - Stefan Żeromski "Przedwiośnie" i "Antologia Niepodległości"

  Narodowe Czytanie - Międzyrzecz 2018 - Stefan Żeromski "Przedwiośnie" i "Antologia Niepodległości"

  20 września w Bibliotece Publicznej w ramach akcji Narodowe Czytanie, naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Gackowicz, Bartłomiej Antys, Mateusz Gałka i Jakub Filipkiewicz. Organizatorem tegorocznej edycji Narodowego czytania był Międzyrzecki Ośrodek Kultury. Wśród zaproszonych gości do czytania fragmentów ,,Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego byli przedstawiciele Starostwa, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Powiatowej Policji, 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej oraz młodzież z innych międzyrzeckich szkół.

 • OGŁOSZENIE

  OGŁOSZENIE
  18.09.2018

  O G Ł O S Z E N I E

   

  CKZiU w Międzyrzeczu

  pilnie poszukuje

  do współpracy

  nauczyciela zawodu

  logistyk, spedytor

  w Technikum nr 2

   

  OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT

  TEL 504 225 162, e-mail: ckziumcz@gmail.com

 • Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych na rok szkolny 2018/2019

  Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych na rok szkolny 2018/2019
  14.09.2018

  UWAGA, UWAGA!!!
  Trwa nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w CKZiU w Międzyrzeczu na rok szkolny 2018/2019. 
  Nowe wyzwania, nowe możliwości - Zapraszamy Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych na rok szkolny 2018/2019 - Obrazek 1😊

 • 06.09.2018

  UWAGA UCZNIOWIE!!!
  Od 6 września 2018 r. trwa KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW - Zapraszamy do biblioteki  - Obrazek 1😊

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO W TECHNIKUM NR 2, ZSZ I BSI-st

  INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO W TECHNIKUM NR 2, ZSZ I BSI-st
  04.09.2018

  3 września rozpoczęliśmy Rok Szkolny 2018/2019 !!!
  Uroczysty apel rozpoczęła nasza absolwentka Sara Krzyżanowska pięknym wykonaniem piosenki pt. „Masz w sobie wiarę”. Wśród zaproszonych gości obecni byli:
  Zastępca Wojskowej Komendy Uzupełnień w Gorzowie Wlkp Pana major Tomasz Łętocha, Naczelnik Wydziału Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji Pani Halina Pilipczuk, Członek Zarządu Powiatu Międzyrzeckiego Pani Zofia Plewa, Pana kapitana rezerwy Dariusz Groll i Pan młodszy chorąży rezerwy Jacek Klimanek. Wśród zgromadzonych gości byli również przedstawiciele 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. Dowbora Muśnickiego Pan kapitan Robert Andrzejak i Pani szeregowy Renat Świniarska.
  Pani Dyrektor Gabriela Bujanowska powitała wszystkich uczniów po przerwie wakacyjnej. Przedstawiła nowy skład Rady Pedagogicznej, nauczycieli wychowawców i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Uczniowie udali się do sal na krótkie spotkanie z wychowawcami.

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  Stęskniliśmy się za Wami i cieszymy się, że wreszcie przyszedł czas naszego spotkania :)

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 zaplanowaliśmy:

  w Technikum nr 1 ul. Libelta - godzina 9.00
  w Technikum nr 2, Zasadniczej Skole Zawodowej i Branżowej Szkole I stopnia ul. Marcinkowskiego 26 - godzina 10.00

                                                               Serdecznie zapraszamy:)

 • ŻYCZENIA NA WAKACJE !!

  ŻYCZENIA NA WAKACJE !!

  Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

  Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
  Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

  Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018
   ŻYCZENIA NA WAKACJE !! - Obrazek 1

  Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne CKZiU w Międzyrzeczu

 • UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJUM !!

  UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJUM !!

  UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJUM !!

  Kandydatów do Klasy Wojskowej  zapraszamy 29.06.2018 r. 
  o godz. 9.00 na Test sprawnościowy i o godz. 11.00 na Test Kompetencji

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18  w Technikum nr 2, Zasadniczej Szkole Zawodowej i Branżowej Szkole I-go stopnia im. gen. Augusta Emila Fildorfa "Nila"
  22.06.2018 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 oraz zakończenie szkoły dla uczniów klas 3 Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów działających w szkolnym kabarecie DZBAN przy wsparciu opiekuna Pani Małgorzaty Stachowiak-Bulak. Następnie były gratulacje, podziękowania, dyplomy i nagrody dla uczniów wyróżniających się. Nagrody rzeczowe i finansowe ufundowała nasza Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - Obrazek 1:)

 • MIŁA WIADOMOŚĆ :)

  MIŁA WIADOMOŚĆ :)

  Jakub Filipkiewicz uczeń klasy III TS/Ti (technik informatyk) z najwyższą średnią w szkole 5,8. Kandydat  Technikum nr 2 z CKZiU do stypendium PREZESA RADY MINISTRÓW.
  Gratulujemy Jakub MIŁA WIADOMOŚĆ :) - Obrazek 1😍

 • MARSZ RAKOOBRONA

  MARSZ RAKOOBRONA

  Marsz młodzieży CKZiU ulicami miasta. Celem marszu pt. "Rakoobrona" było zwrócenie uwagi na czynniki, które bezpośrednio zwiększają ryzyko zachorowań na raka płuc, szyjki macicy oraz czerniaka złośliwego.

Aktualności

Kontakt

 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu
  ul Marcinkowskiego 26
  66-300 Międzyrzecz
  NIP 596-17-49-291
  REGON 361923222
  e-mail: ckziumcz@gmail.com
 • Tel/fax +48 95 742 95 75
  tel. +48 504 225 162

Galeria zdjęć